KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14949032
nr 1494 9032
Hans Wirgård
(f. 1939), Sverige
Oljemålning, Äppelblom. Signerad. Olja på duk, 58x64 cm, yttermått inklusive ram: 68x75 cm
Hans Wirgård, svensk målare född 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 19:11:47
28/9 15:02:13
100 kr
2/10 08:08:26